مرد خستگی ناپذیری که برا انعکاس مشکلات مردمی و همچنین اقدامات دستگاهای اجرایی شب و روز ندارد و همه در فضای مجازی سراسر استان و حتی استانهای همجوار با پیام های او آشنا هستند بدون آنکه چهره اش دیده شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آداک، عیسی زارعی مسئول روابط فرمانداری شهرستان جاسک یک دهه است که در جاسک هم روابط عمومی است هم منبعی برا خبرگزاری های استان .

زارعی در سال ۹۰ وارد جاسک شد، در تب و تاب های سیاسی او به فکر رسالت اطلاع رسانی خود بود تا چیز دیگر بخاطر همین موضوع با تمام سختی های کار در روابط عمومی ولی بدون کوچکترین وقفه با قدرت بکار خود ادامه داد تا الان که بعنوان یکی از روابط عمومی های فعال و با تجربه استان محسوب می شود.

پیگیر خبر و دادن روحیه به مردم بویژه در مناطق محروم یکی از خصوصیات وی می باشد که بارها خود با دهیاران، اهالی و مدیران تماس می گیرد و خبر مورد نظرخود یا رفع مشکل مردم را منعکس می کند تا مردم به فردایی بهتر امیدوار تر باشند .

گفتگو با زارعی :

آیا تا کنون شده جواب تلفنی نداده باشید؟ اکثر مواقع تا جای که بتوانم پاسخ تماس های خود را داده ام چون بیشتر تماس های من از سمت مردم روستایی می باشد که شب ها یا روزهای تعطیل که ادارات تعطیل می باشند تماس می گیرند و برخی مواقع با بعضی مشکلات که به نظر ما کوچیک و حل شدنی هستند کلافه می باشند.

با خبرگزاری ها هم کار می کنید؟ برای انتشار اخبار و اقدامات وبرای رفع برخی مشکلات مردم با خبر گزاری های متعدد با دوستان خوبم در خبرگزاری های فارس، ایرنا، تسنیم، موج، شبستان و مطبوعات و خبرگزاری های صدا سیما در این مدت کار کردیم و گزارشاتی را از زبان مردم و مسئولین منعکس کردیم.

با توجه به اینکه بیشتر افراد کار در روابط عمومی را بدلیل گستردگی و هجمعه کار و نداشتن ساعت مشخص دوست ندارند ،شما مشکلی ندارید؟ نمیشه گفت بدون مشکل ولی به کارم علاقه داشتم و دارم در این مدت ده سال فراز و نشیب هایی هم بوده یک سال و نیم هم فاصله گرفتم ولی در کل کار در روابط عمومی را بخاطر اینکه پل ارتباطی مردم و مسئولین هستی و اگر بخواهی برخی مشکلات براحتی می شود حل کنی برایم جالب است و آرامش خاصی می دهد.

چرا شما که بعنوان روابط عمومی هستید مستقیم خبر هم می نویسید و با خبرگزاری های مختلف کار می کنید؟ خبرگزاری ها در شهرستانها کمتر نماینده دارند و درحال حاضر ما در شهرستان نماینده خبرگزاری خاصی رو که فعال باشد و این ماموریت را انجام دهد نداریم البته خبرنگار مطبوعات و صدا سیما و برخی گروه های فضای مجازی داریم که سه نفر از دوستان نزدیک در کنار ما همیشه هستند.

اگر مشکلی داشته باشید خارج از سیستم اداری کسی شما را حمایت کرده است؟ من تفکر خاص خودم را داشته و جایی که حق و حقیقت باشد حزب و‌جناح مورد نظر رو حمایت کردیم ولی هیچ وقت بدنبال سهم خواهی نبوده بعضا هر حزبی که پیروز شده مارا طرفدار حزب قبلی هم قلمداد کردند در ابن مدت ولی ما به این حرف ها اعتنایی نکردیم و طرز فکر و نظر ما اکثر افراد می دانند خیلی ها هم بیشتر افراد اشتباه فکر می کنند ولی توکل برخدا داشته و داریم.