مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی خلیج فارس میناب طی بیانیه ای گفته های سرمربی تیم را نقض کرده و اعلام داشت: سرمربی تیم بدون هماهنگی با رسانه ها و جراید مصاحبه کرده است.

به گزارش  خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی آداک از میناب، چندی پیش سرمربی تیم فوتبال خیلج فارس میناب طی مصاحبه ای با خبرنگار فارس از وضعیت بحرانی این تیم گفته بود.

پس از انتشار این گفت و گو، مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی خلیج فارس طی بیانیه ای گفت و گوی سرمربی این تیم با رسانه ها و جراید را بدون هماهنگی با خود دانست و گفته های وی را نقض کرد.

در این بیانیه آمده است:

احتراماً بدین وسیله به مصاحبه سرمربی تیم فوتبال خلیج فارس میناب جناب آقای شهاب جهانگیری مبنی بر عدم تحقق وعده استاندار در خصوص کمک مالی به این تیم به استحضار می‌رسانم: مصاحبه مذکور بدون هماهنگی و اطلاع قبلی با مدیرعامل باشگاه بوده که خروجی خبرگزاری ها و صحبت های سرمربی تیم صحت ندارد.

لذا حسب دستور استاندار محترم هرمزگان کمک های لازم توسط جناب امیاری مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان هرمزگان و دکتر کشفی صورت گرفته است و ایشان نهایت همکاری را در اعزام و اسکان این تیم در بازی های خارج از خانه داشته‌اند.

و نتایج کسب شده و جایگاه فعلی تیم در جدول حاصل حمایت های همه جانبه استاندار محترم و مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان بوده است.

لذا سرمربی تیم بعلت مصاحبه بدون هماهنگی تا رأی کمیته انظباتی تعلیق می‌باشد.