در پی شیوع ویروس کرونا و تلاش و فداکاری شبانه روزی پرسنل درمانی کشور بویژه کادر درمانی استان هرمزگان، ارشد نظامی آجا در استان هرمزگان با صدور پیامی از مدافعان سلامت قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آداک از بندرعباس متن پیام امیر دریادار دوم مجتبی محمدی بشرح زیر است:

“یا ربّ قَوّعلی خِدمتکَ جَوارحی واشدُد عَلی العَزیمهِ جَوانحی.”
(پروردگارا! اعضاء وجوارح مرا در خدمتت نیرومند کن ودل مرا بر تصمیم قادر فرما)

سلام و درود بر شما انسان‌های شایسته‌ای که در این روزهای سخت، متعهدانه و ایثارگرانه در صف اول مبارزه با بیماری کرونا ویروس قرار گرفته اید.

حال که مقدر شده است تا امروز و در این ایام، ایران اسلامی به دست توانای پزشکان و ایثارگری پرستاران، نظیر هشت سال دفاع مقدس که مسئولیت پذیری پزشکان و پرستاران این مرز و بوم در عرصه دفاع و مجاهدت بر صفحات تاریخ ثبت شده و افتخار آفریده تا از این وضعیت بحرانی ویروس کرونا خارج شویم، بر خود وظیفه می‌دانم از این قشر زحمت کش که جان خود را در طبق اخلاص گذاشته‌ و با حضور در صف اول مبارزه با ویروس کرونا، برای سلامتی مردم عزیز مخصوصا در استان شهید پرور هرمزگان می جنگند، تشکر و قدردانی نموده و سر تعظیم در مقابل این عزیزان فرود آورم.

شهدای انقلاب، شهدای دفاع مقدس، شهدای هسته‌ای، شهدای امنیت، شهدای مدافع حرم و امروز هم شهدای خدمت و سلامت نشان داد که همچنان این انقلاب در بعد معنوی در حال درخشش است و این معجزه انقلابی است که به رهبری امام خمینی (ره) به پیروزی رسید.

پزشکان، پرستاران و کادر درمانی کشور الحق در صف اول مبارزه با این بحران قرار داشته و چه جهاد گونه از خودگذشتگی و فداکاری را معنا می‌نمایند به طوریکه زبان و قلم از بیان آن قاصر است.”از دست و زبان که بر آید، کز عهده شکرش به در آید”.

همانطور که رهبر معظم انقلاب نیز در پیام تشکر خود اعلام داشتند: این زحمات بسیار با ارزش، جایگاه جامعه پزشکی و پرستاری را در جامعه بالا می‌برد که برده است و اجر و ثواب الهی را به دنبال خواهد داشت.

بدین وسیله مراتب سپاس و قدردانی هزارباره خود و همرزمانم در ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در استان هرمزگان را به همه کادر جهادگر درمانی کشور بویژه پرسنل فداکار درمانی استان هرمزگان ،در مقابله با این بحران جهانی و همه آنانی که دیگران را بر خود ترجیح می‌دهند تقدیم کرده و صحت و سلامت برای همه ملت شریف و دوست داشتنی میهن عزیز اسلامیمان ایران را خواستارم.

امیردریادار دوم مجتبی محمدی
ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان هرمزگان